Teď už budete spát skvěle

Naše přírodní matrace jsou vyrobené čistě z přírodních materiálů s minimální ekologickou stopou a bez jakýchkoli škodlivých látek.

Použitá konopná látka je přirozeně antibakteriální, nehostinná pro roztoče a výborně odvádí vlhkost. Naše futony jsou proto vhodné pro alergiky i pro lidi, kteří se nadměrně potí.

Nabídku a ceny nejběžnějších velikostí futonů naleznete v menu vpravo   ►►►

Přírodní matrace a proč na nich spát

Protože si při spánku konečně opravdu odpočinete a nebudete vstávat malátní. Přiměřená tuhost přírodní matrace totiž udrží vaše svaly ve velmi lehkém napětí. Je přirozené spát na mírně tuhé podložce - futon je obdoba našeho tradičního slamníku. Přirozené vlastnosti konopí a ovčí vlny nedovolí, aby jste se probouzeli nepříjemně zpocení. Konopná látka i ovčí vlna skvěle pohlcují a opět uvolňují vlhkost. Vaše pokožka tak může volně dýchat a odvádět škodliviny z těla ven. Také máte jistotu, že se z Vašeho futonu neuvolňují žádné škodlivé látky.

Jak se starat o futonové matrace z konopí

Aby si futonové matrace z konopí zachovaly co nejlepší vlastnosti, je potřeba se o ně průběžně starat. Péče o ně je však nenáročná. Po ránu jim dejte možnost se vydýchat a volně se vyvětrat (odstraňte peřiny). Futon je vhodné stočit, přeložit nebo řádně proklepat a otočit alespoň 1x za měsíc. Čím častěji futon ohýbáte, tím lépe se mohou vlákna uvnitř rozvolnit, provětrat se a zachovat si svou pružnost. Ideální je, vystavit občas celý futon slunečním paprskům, případně v zimě mrazu - futon se krásně nadýchne, nasaje do sebe sluneční energii a zlikvidují se i případní roztoči.

Futony na míru

Vyrábíme futony na míru. Podle vašich požadavků vám ušijeme futon, který padne jak do klasických postelí, tak i do atypických míst. Kontaktujte nás, rádi s vámi probereme vaše požadavky a připravíme matraci podle vašich představ. Máme za sebou řadu futonů a spokojených spáčů, proto věříme, že naše dosavadní zkušenosti vás dovedou na cestu zdravého a kvalitního spánku.