Partneři

KONOPA o.s.

Občanské sdružení KONOPA je nestátní nezisková ekologická organizace, která od svého založení v roce 1999 aktivně přispívá k šíření informací o konopí jako užitkové rostlině. Společným zájmem členů Konopy je obnovení pěstování, hospodářského zhodnocování a léčebného využívání jedné z nejstarších kulturních rostlin za účelem zlepšení individuálních i kolektivních životních podmínek na lokální, regionální, národní i globální úrovni při současném zlepšení stavu životního prostředí.
Na stránkách www.konopa.cz naleznete spousty užitečných informací o konopí.

Příroda-zahrada.cz

Příroda-zahrada.cz - informace o přírodě, zahradě a řemesle a také o souvislostech mezi nimi, které jsou základem trvale udržitelného způsobu života. A také obchod s věcmi, co se Vám na zahradě budou hodit a o kterých jste možná ani netušili.

Občanské sdružení Krásná Jurta

Občanské sdružení Krásná Jurta sídlí v Krásné Lípě a organizuje různé akce zaměřené na podporu řemesel, ekologii, permakulturu,... Lidé ze sdružení se podílí a pořádají například příměstský dětský tábor, Svatojánské slavnosti bylin na Vlčí Hoře, setkání rodičů s dětmi, kurzy výroby aromatických mýdel, kurzy batikování a tisku na látku, kurzy malby na hedvábí, výroba bubnů.

Sijemdetem.cz

Sijemdetem.cz - sympatický obchod s jasnou filosofií. V první řadě vědí, že Země není na jedno použití. Naleznete zde zboží a informace nejen pro maminky.

 

Novinky