Výrobky z konopí

Konopí je velmi všestrannou plodinou a výrobky z něj najdeme téměř všude. Využívá se v potravinářství, kosmetice, stavebnictví a automobilovém průmyslu a konečně se vracíme i k jeho využití v lékařství. Z konopí dnes můžete mít stavební izolace, oleje, laky, provazy, beton, papír, textil, pelety, masti, krémy, sušenky a mnoho dalších užitečných věcí. My z konopí využíváme především tkaninu a konopné slupky do relaxačních polštářků.

Produkty z konopí

Našimi hlavními produkty z konopí jsou futonové matrace, dále relaxační polštářky, tašky, pouzdra a pelíšky pro psy a kočky. Pro plnění relaxačních polštářků používáme konopné slupky – nahřáté krásně voní, jemně masírují vaši pokožku a mají pozitivní vliv na uklidnění a odpočinek.

Polštářky a konopné slupky v BIO kvalitě

Polštářky a všechny naše výrobky tvoříme tak, aby měly minimální dopad na životní prostředí. Pracujeme výhradně s přírodními materiály a snažíme se nakupovat z místních českých zdrojů. V případě materiálů ze zahraničí dáváme přednost nejbližším sousedům a tím minimalizujeme vzdálenost pro dopravu.

Nenašli jste produkt z konopí, který hledáte?

Nenašli jste produkt z konopí, který hledáte? Máte nějaké speciální přání? Neváhejte nás kontaktovat. Vítáme zajímavé nápady a zakázky. Rádi vám poradíme i po technické stránce zpracování.